KONST / Litografier / Färglitografi 12064266
nr 1206 4266
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Flaska i paket, ea-upplaga, signerad, numrerad. Motivet: 54,5x39 cm
måndag 24 september 2018
kl 20:04:12
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann